Меню
Про канал

ALEX.UA - найвідоміша з недержавних телекомпаній в Запорізькому регіоні, найбільший виробник авторських програм з 30-річною історією.

1 грудня 1990 року розпочало свою діяльність підприємство "Кабельні інформаційно-телевізійні системи" («КІТС»), на базі якого і була згодом створена телекомпанія ALEX.UA – найстарша з недержавних телекомпаній в м.Запоріжжя.


ALEX.UA - це сімейний телеканал! Це креативні творчі ідеї, які об'єднують талановитих журналістів, ведучих, телеоператорів, продюсерів і режисерів. Це дружна команда професіоналів, які відповідально ставляться до створення як новинного і пізнавального, так і розважального контенту.


Основна місія телеканалу - створення соціально значущого телеконтенту, своєчасне інформування, реальна допомога і правовий захист online.


Наша мета - створити максимально інтерактивне телемовлення, яке передбачає діалог з глядачем, зворотний зв'язок з ним.


Телевізійні знімальні групи ALEX.UA завжди знаходяться в епіцентрі основних подій Запоріжжя і Запорізької області. Ми оперативно, правдиво і достовірно інформуємо глядачів Запоріжжя та Запорізького регіону відповідно до міжнародних стандартів журналістської етики, серед яких провідними є право людей на отримання правдивої інформації, вірність журналіста об'єктивної реальності, соціальна відповідальність, професійна чесність журналіста, повага до приватного життя і людської гідності.

Ми розвиваємося як в творчому, так і в технічному напрямку, створюємо нові студії, знімальні майданчики. Професійна команда ALEX.UA постійно вчиться і щедро ділиться своїми знаннями з глядачами.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжі, Мелітополі, Більмаку, Орєхову, Бердянську.

Телеканал присутній в кабельних мережах, в Smart TV, cервісах Інтернет телебачення Divan.TV, Просто ТВ, OLL.tv, Киевстар ТВ, підтримує технології SMART TV і OTT, VOD, а також підтримується мобільними пристроями, які підключені до популярних онлайн-сервісів.


ALEX.UA має сучасний сайт і присутній в популярних соцмережах:

Facebook https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

Instagram https://www.instagram.com/alex_ua_tv/

Telegram https://t.me/tvalexua

YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCpdNzNGxBxKNsR-KelKd2sA/

Ми з упевненістю стверджуємо: КРАЩИЙ ДЕНЬ - СЬОГОДНІ, разом із телеканалом ALEX.UA!

Керівництво телеканалу
Генеральний директор
Ольга Валеріївна Калганова
Технічний директор
Олексій Костянтинович Сабілло
Головний режисер
Зоя Олександрівна Карпова
Начальник відділу телемовлення
Сергій Михайлович Ладошко
Начальник відділу реклами
Марина Олександрівна Зінченко
0