Меню
Про канал

ALEX.UA - найвідоміша з недержавних телекомпаній в Запорізькому регіоні, найбільший виробник авторських програм з 30-річною історією.

1 грудня 1990 року розпочало свою діяльність підприємство "Кабельні інформаційно-телевізійні системи" («КІТС»), на базі якого і була згодом створена телекомпанія ALEX.UA – найстарша з недержавних телекомпаній в м.Запоріжжя.


ALEX.UA - це сімейний телеканал! Це креативні творчі ідеї, які об'єднують талановитих журналістів, ведучих, телеоператорів, продюсерів і режисерів. Це дружна команда професіоналів, які відповідально ставляться до створення як новинного і пізнавального, так і розважального контенту.


Основна місія телеканалу - створення соціально-значущого телеконтенту, своєчасне інформування, реальна допомога і правовий захист online.


Наша мета - створити максимально інтерактивне телемовлення, яке передбачає діалог з глядачем, зворотний зв'язок з ним.


Телевізійні знімальні групи ALEX.UA завжди знаходяться в зоні доступу до основних подій Запоріжжя і Запорізької області. Ми оперативно, правдиво і достовірно формуємо новини Запоріжжя та Запорізького регіону відповідно до міжнародних стандартів журналістської етики: право людей на отримання правдивої інформації, вірність журналіста об'єктивної реальності, соціальна відповідальність, професійна чесність журналіста, повагу до приватного життя і людської гідності.

Ми розвиваємося як в творчому, так і в технічному напрямку, створюємо нові студії, знімальні майданчики. Професійна команда ALEX.UA постійно вчиться і щедро ділиться своїми знаннями з глядачами.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Орєхов, Бердянськ.

Присутній телеканал в кабельних мережах, в Smart TV, cервисах Інтернет телебачення Divan.TV, Просто ТВ, OLL.tv, Киевстар ТВ, підтримує технології SMART TV і OTT, VOD, а також підтримується мобільними пристроями, які підключені до популярних онлайн-сервісів.


ALEX.UA має сучасний сайт і присутній в популярних соцмережах:

Facebook https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

Instagram https://www.instagram.com/alex_ua_tv/

Telegram https://t.me/tvalexua

YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCpdNzNGxBxKNsR-KelKd2sA/

Ми c упевненістю стверджуємо: КРАЩИЙ ДЕНЬ - СЬОГОДНІ, разом із телеканалом ALEX.UA!

Керівництво телеканалу
Генеральный директор
Ольга Валериевна Калганова
Технический директор
Алексей Константинович Сабилло
Главный режиссер
Зоя Александровна Карпова
Начальник отдела телевещания
Сергей Ладошко
Начальник отдела рекламы
Марина Александровна Зинченко
0