Меню
Прийом сигналу

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмаку, Оріхові, Бердянську.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

Зручними для глядача способами перегляду програм телеканалу ALEX.UA є сервіси SMART TV «DIVAN.TV» і «MEGOGO», що дозволяють здійснювати перегляд як на телевізорах з функцією SMART TV, так і на будь-яких мобільних пристроях при наявності доступу в Інтернет. На сьогоднішній день програми ALEX.UA доступні для глядацької аудиторії за допомогою різноманітних засобів доставки контенту, таких як аналогове наземне телемовлення, наземні кабельні мережі, IPTV-мережі, технології SMART TV і OTT, а також VOD.

Крім того, ефір телеканалу ALEX.UA можна переглянути на сайті alexua.tv .

Передачі телеканалу ALEX.UA і новинні сюжети можна дивитися по технології Video-On-Demand з сайту телеканалу ALEX.UA, каналу на YOUTUBE і з сервісів деяких OTT-мовників.

Загальна аудиторія наших телеглядачів в ефірному аналоговому, цифровому і кабельному ТБ Запорізького регіону становить понад 1,5 мільйони!