Меню
Запорожские волонтеры требуют наказывать живодеров, расстрелявших 15 собак (ФОТО)

   В Запоріжжі розстріляли та спалили 15 бездомних собак – запорізькі зоозахисники обурені: не зважаючи на введення кримінальної відповідальності за жорстоке ставлення до тварин, в місті продовжують лютувати шкуродери.

Запорожские волонтеры требуют наказывать живодеров, расстрелявших 15 собак (ФОТО)

   Про безпритульних собак та котів піклуються лише небайдужі запоріжці. Система, яку не зуміла створити міська влада, у волонтерів вже давно налагоджена: все місто поділено на зони відповідальності, за кожною закріплена відповідальна людина, яка годує тварин в цих районах та повідомляє іншим волонтерам про стан їх здоров’я. Коли куратор Заводського району в черговий раз приїхав погодувати місцеву зграю собак – знайшов лише мертві тіла.

   В поліції прийняли заяву від зоозахисниці, але впевненості, що справою займатимуться – немає. Та і як знайти злочинця? Тіла спалені, жодних камер в невеличкій посадці у промзоні немає, а найгірше, що у свідомості багатьох людей такі криваві розваги вважаються ледве не нормою. В кривавій бані вижили шість цуценят – за ними доглядають, але забрати їх з вулиці нікуди.

   Звісно, тепер за жорстокість до тварин доведеться відповідати згідно з кримінальним кодексом України. Але щомісяця волонтери мають справу з десятками випадків насильства над чотирилапими – і добре, якщо знайдуть і притягнуть до відповідальності хоча б одного шкуродера. Наприклад, цими вихідними в тому ж Заводському районі собаку збила машина – чотирилапого з пробитими легенями, непритомного, водій просто залишив помирати на узбіччі.

   На щастя, його врятувала Марія і команда запорізьких зоозахисників – термінову операцію зробили своїм коштом, і тепер волонтери відкрили збір коштів для погашення  боргу перед клінікою та оплату реабілітації збитої собаки. Допомогти псу одужати можна за номером карти, який ви бачите на екрані.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

19.10.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA