Меню
В Запорожье прошёл чемпионат для юных борцов (ФОТО)

   Їм лише по 5 років, а вони вже вміло володіють основами бойового мистецтва Джиу-Джитсу. Один за одним на татамі відбуваються спаринги, батьки вболівають за своїх дітей. Це змагання «Кубок фаната».

В Запорожье прошёл чемпионат для юных борцов (ФОТО)

   За перемогу у різних вагових категоріях боролися близько 200 учасників – хлопці та дівчата від 4 років. Серед них багато початківців, які стали призерами та переможцями.

В Запорожье прошёл чемпионат для юных борцов (ФОТО)

   Батьки юних спортсменів говорять: задоволені, що їх діти розвиваються і займаються бойовими мистецтвами. Організатор заходу, справжній спортивний активіст Руслан Тітенко впевнений: Запоріжжя має широкі перспективи для подальшого розвитку спорту і в майбутньому робитиме все можливе, аби популяризувати спортивну культуру серед населення.

   Такі змагання планують проводити кожного місяця, участь можуть взяти як початківці, так і юні професіонали. А батьки своєю чергою впевнені, саме такі завзяті та захоплені спортом активісти як Руслан Тітенко потрібні у владі, аби на місцевому рівні відстоювати інтереси спортивної громадськості міста.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

19.10.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA