Меню
В Запорожье полиция ищет человека, от которого семь раз поступали ложные звонки о минировании школы (ФОТО)

  Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально-виховний комплекс номер 106 став об’єктом злих жартів, за які передбачена кримінальна відповідальність. Протягом трьох тижнів заклад кілька разів нібито мінували. Батьки і керівництво вкрай занепокоєні, але намагаються зберігати спокій, і чи знайде винного поліція?

В Запорожье полиция ищет человека, от которого семь раз поступали ложные звонки о минировании школы (ФОТО)

   З початку вересня повідомлення про замінування сто шостої школи надходили сім разів. Бувало навіть по два рази на день. Востаннє такий випадок стався двадцять третього вересня. Родини учнів, м’яко кажучи, стурбовані.  

   Тетяна каже, діти вже настільки звикли до таких подій, що евакуація проходить швидко за чітко відпрацьованою схемою. Це, звичайно, добре, адже ніхто не гарантує, що цього разу замінування не справжнє. Та в мирному місті евакуація не має ставати звичкою. Тим часом, враховуючи серйозність ситуації, директорка Олена Іванішина через офіційний сайт закладу звернулася до батьків з проханням не панікувати.

В Запорожье полиция ищет человека, от которого семь раз поступали ложные звонки о минировании школы (ФОТО)

   Втім, до школи у батьків претензій немає. Працівники закладу і так роблять в цій ситуації все, що можливо. 

   Та такі випадки зовсім не поодинокі для Запоріжжя. Лише протягом вересня до поліції надійшло шістдесят п’ять заяв і повідомлень про замінування різних об’єктів. Жодне не підтвердилося.

   За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за завідомо неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян і знищення чи пошкодження об’єктів.

   Поки що поліція активно шукає жартівника-мінера. Ось тільки якщо знайдуть, йому буде непереливки. За такий злочин передбачене покарання: позбавлення волі на строк від двох до шести, а за повторне вчинення від чотирьох до восьми років.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

24.09.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA