Меню
В Запорожье ищут методы противодействия постоянному увеличению количества бездомных животных (ФОТО)

   Кількість безпритульних тварин у Запоріжжі постійно збільшується, як і число злочинів проти них – непокояться зоозахисники. Які механізми подолання цієї проблеми існують, та в яких випадках передбачена кримінальна відповідальність за жорстоке поводження з тваринами розповіли на зустрічі в Агентстві регіональних ініціатив.

В Запорожье ищут методы противодействия постоянному увеличению количества бездомных животных (ФОТО)

   Попри існуючу у місті програму стерилізації тварин - число чотирилапих безхатченків постійно збільшується. Зоозахисники кажуть, чи не щодня вони отримують повідомлення про викинутих собак і котів. Окрім цього постійно знаходять тварин, що залишилися скаліченими внаслідок жорстокості людей.  Правоохоронці ж закривають очі на більшість подібних справ.

   Окрім цього, кримінальна відповідальність за жорстоке поводження з тваринами наступає лише в тому випадку коли вона або померла, або залишилась інвалідом.

   Нерідко бувають випадки коли і безпритульні тварини нападають на людей. В Запоріжжі існує комунальне підприємство «Побутовик», яке займається програмою їхньої безкоштовної стерилізації. Втім, одна єдина структура з цим не справляється, до того вона не опікується захистом самих чотирилапих.

   За словами зоозахисників, одним з розв'язання вищевказаних проблем може стати утворення нової структури - «зоополіції», що мала б розслідувати діяльність шкуродерів. Такий орган вже є у багатьох країнах Європи. А в реаліях України, і зокрема Запорізького регіону ця функція лежить виключно на плечах волонтерів. І більшість притулків навіть не можуть дозволити собі приймати нових чотирилапих, бо не мають ні копійки фінансування на їхнє утримання, окрім пожертв від небайдужих людей.

В Запорожье ищут методы противодействия постоянному увеличению количества бездомных животных (ФОТО)

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

24.09.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA