Меню
В Запорожье одинокие матери вышли на митинг (ФОТО)

   Запорізькі самотні матері вийшли на мітинг під стіни Запорізької облдержадміністрації. Жінки вимагають повернення виплат на утримання дітей та соціальних пільг. Жінки у відчаї – розповідають, вийшли на вулиці бо втратили допомогу від держави: з липня цього року змінилися критеріями, за якими мами-одиначки отримуватимуть допомогу на виховання дитини. Наприклад, якщо жінка має прибутки, які перевищують прожитковий мінімум на дитину, виплат від держави для неї не буде. Багато мам залишилися в скрутному становищі – бо не можуть забезпечити і себе, і дитину. Багато хто із запоріжанок, що мають такий статус не можуть влаштуватися на роботу – вакансії, які пропонує Запорізький центр зайнятості, зазвичай не підходять за умовами: матері не можуть залишити маленьку дитину на цілий день, а допомогти їм часто нікому.

    На прохання про допомогу мешканкам міста відповіли представники департаменту соціального захисту та заступник голови Запорізької облдержадміністрації. Схоже, що фінансова допомога для одиноких мам може стати проблемою місцевих органів самоврядування.

 

В Запорожье одинокие матери вышли на митинг (ФОТО)


В Запорожье одинокие матери вышли на митинг (ФОТО)


В Запорожье одинокие матери вышли на митинг (ФОТО)

 

   Обуреним запоріжанкам пояснили – мовляв, такі питання вирішуються на рівні уряду, і від Запорізької облдержадміністрації вже звернулися до прем’єр-міністра України з проханням встановити для мам-одиначок виплати, які становлять 30 відсотків від прожиткового мінімуму. На хвилинку сам прожитковий мінімум на 2020 рік в Україні складає  2118 гривень, тож така допомога буде мало помітною. Але чи дочекаються жінки навіть цих крихт – не відомо.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
15.09.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"