Меню
Скандал в больнице Запорожья

      Скандал, плутанина, чи все в рамках правил і необхідності? До нашої редакції звернулися працівники і пацієнти гінекологічного відділення першої міської лікарні Запоріжжя. Кажуть, у закладі відбуваються речі, що їх бути не повинно. Наша знімальна група побувала у лікарні. Три дні тому у першій лікарні почали переводи пацієнтів з одного відділення до інших. Справа в тому, що до терапевтичного через швидку потрапила хвора, у якої підтвердили коронавірус. Її одразу відправили до інфекційної лікарні, а всіх контактних з нею пацієнтів відправили на самоізоляцію в гінекологію. Переселення спричинило масу незручностей.  Незадоволений і медперсонал гінекологічного відділення, який так само, як і пацієнтки, не розуміє, що і чому відбувається.

 

Скандал в больнице Запорожья


Скандал в больнице Запорожья

      Головного лікаря знімальна група на місці не застала. У департаменті охорони здоров’я запорізької міськради повідомили, що коментувати ситуацію будуть лише після офіційного інформаційного запиту. Його ми надіслали, чекаємо на відповідь.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
11.09.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"