Меню
В Запорожье состоялась премьера интересного представления

     Втілюють нові ідеї і в Запорізькому державному цирку, що продовжує радувати своїх глядачів. Цими вихідними сотні запоріжців та гостей міста завітали на прем’єру програми, присвячену століттю створення традиційного цирку. На одній арені виступили призери давнього і водночас сучасного виду мистецтва різних поколінь. Під час виступів акробати, повітряні гімнасти та еквілібристи вражали запоріжців неймовірною гнучкістю, спритністю та вмінням володіти своїм тілом. Але мало хто здогадується яких зусиль та часу варті такі видовищні трюки.

    З собою циркова трупа привезла яскравих представників африканської фауни, коней та чотирилапих друзів, котрі здивували запоріжців своїми вміннями та інтелектом. Відомі циркові артисти виступали на манежах багатьох східних країн. Але, відверто зізнаються – вдома, в Україні публіка найкраща.  Кожен номер глядачі зустрічали і проводжали бурхливими оплесками. Всі зусилля артистів запоріжці високо оцінили.

04.11.2019 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".