Меню
Курортный город запорожской области требует решения коммунальных проблем

     Скільки коштуватиме новий колектор та чому бердянський морський порт треба рятувати? З відповідями на ці питання до курортного міста з робочим візитом завітав очільник Запорізького регіону Віталій Туринок. Бердянський колектор – майже рік тому тут сталася аварія, яка призвела до обвалу майже всієї конструкції. Його встановили ще у 2002 році, проте тоді на якості м’яко кажучи зекономили, і тепер заміна несправного коштуватиме близько 30 мільйонів гривень. На виїзній нараді голова облдержадміністрації Віталій Туринок разом з представниками місцевої влади розглянули проект колектору. Віталій Туринок підкреслює – відповідні органи вже ведуть розслідування щодо неякісного будівництва колектору, а область не залишиться осторонь проблем Бердянську, фінансування шукатимуть спільними силами. Ремонт колектора за планом має тривати рік.

       Ще одним з «гарячим» питанням є опалення – Віталій Туринок відвідав котельню №8, на реконструкцію якої витратили майже 7 мільйонів гривень. Роботи вже на завершальному етапі, і скоро тепло буде в усіх домівках бердянців. Всього у Бердянську 23 котельні, всі готові до роботи. Ще одним важливим не лише для Бердянська, а й усієї області об’єктом є Бердянський торгівельний порт. Наразі єдині «морські ворота» області - збиткове підприємство.Віталій Туринок підкреслив – питання відновлення повноцінної роботи порту є критичним, і він доповідатиме про ситуацію Уряду та Президенту. Також очільник області перевірив якість робіт з берегоукріплення, яке виконують за бюджетний кошт. Віталій Туринок підкреслює - це та інші питання він триматиме на особистому контролі, особливу увагу приділять цільовому використанню бюджетних коштів.

04.11.2019

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".