Меню
Запорожские спасатели отчитались об итогах работы за текущий год (ФОТО)

     З початку року запорізькі рятувальники за сигналом тривога здійснили понад 5 тисяч 200 виїздів. На них було врятовано 520 людей. Серед них 24 дитини. Залучалися підрозділи ДСНС і до ліквідації наслідків ДТП, і до знищення боєприпасів. Особливу увагу рятувальники звертають на пожежну безпеку. З початку року ліквідовано три з половиною тисячі займань, загинули сорок чотири людини.

 

      У літній період небезпеку становить порушення правил під час відпочинку на природі. В екосистемах області виникло вже понад півтори тисячі пожеж. Слід бути обережними не тільки з вогнем, а й на воді. Та відпочивальники часто зловживають алкоголем, залишають дітей без нагляду, запливають за буйки, стрибають у воду в небезпечних або необладнаних для цього місцях, використовують для плавання автомобільні камери, плоти, надувні лежаки. Як наслідок – протягом року в області на водоймах загинули 35 осіб, з них 18 саме влітку. Та як би не старалися рятувальники, ваше життя, в першу чергу, у ваших руках.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
31.07.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"