Меню
После смягчения карантина жители Запорожья ищут новую работу (ФОТО)

   Знайти роботу за фахом непросто, а особливо – у період карантину. Завдяки роботі Запорізького обласного центру зайнятості тисячам запоріжців, які втратили джерело доходу через пандемію.

После смягчения карантина жители Запорожья ищут новую работу (ФОТО)

   Під час карантину Запорізький обласний центр зайнятості припинив прийом громадян, але спеціалісти центру вели активну роботу онлайн та по телефону. Таким чином вдалося знову працевлаштувати багато людей – директорка центру підкреслила, допомогу готові надати всім, особливо у такий складний час:

Наша героїня Анна одна зі спеціалістів, яким вдалося знайти себе у професії заново. Вона – інженерка, її рідне місто Донецьк, тож  раніше жінка спеціалізувалась на обслуговуванні шахт. Але через переїзд та карантин довелося шукати інші варіанти заробітку.

   Але всі вакансії, які вдалося знайти Анні, довіри не викликали – промоутер, мережевий маркетолог, намагалася навіть влаштуватися у пивну крамницю: лише у таких місцях пропонували більш-менш гідну зарплатню. Класичне «ми вам зателефонуємо» жінці довелося почути багато разів, їй здалося, що професія інженера в Запоріжжі зовсім не актуальна. Але за порадою знайомих звернулася до центру зайнятості – на резюме Анни відреагували майже моментально.

   На новій роботі їй дали можливість перевчитися на інженерку-машинобудівницю, тепер Анна займається технічною експертизою, її щоденне завдання – вдосконалювати техніку, шукати шляхи позбутися недосконалостей конструкції, оптимізувати роботу апаратів. Але обмежувати себе лише однією сферою діальності не хоче – Анна зрозуміла, що хоче працювати з дітьми, і у майбутньому планує отримати в Запоріжжі другу освіту – вже не технічну, а педагогічну.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:

Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua 

Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv 

Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

08.07.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"