Меню
В Запорожье воинская часть провела день открытых дверей

     Кооперація важлива і для правоохоронних структур. Тому запорізька військова частина 3029 «Гепард» приймала гостей – на день відкритих дверей сюди завітали вихованці запорізьких шкіл, громадські діячі, представники місцевої і обласної влади. Вся військова частина Національної Гвардії вишикувалася на плацу – тут артилерія, піхота, танкісти, кінологи: здається, всі можливі підрозділи зустрічають гостей. З вітальним словом до них звернувся командир частини – він наголосив, «Гепард» був одним з перших, хто став на захист України у дві тисячі чотирнадцятому.

       До захисників Батьківщини завітали у гості і вихованці ліцею «Захисник», Спасівці, і, звісно, близькі та родичі військовослужбовців. Очільник області та міський голова Запоріжжя також присутні – для привітання та нагородження. А також, щоб згадати тих, хто загинув за Україну, і відзначити бійців, які продовжують сумлінно нести службу. Нацгвардійці допомагають поліції підтримувати громадський порядок, правоохоронці наголосили – вдячні за таку співпрацю. Бійці цієї військової частини вже близько 25 років несуть службу і захищають суверенітет держави, і щодня доводять на власному прикладі – «Ще не вмерли в України ні слава, ні воля».

31.10.2019 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".