Меню
На Запорожских дезинфекторов поступают жалобы от жителей домов

   Мешканка будинку за адресою Жуковського, 76 поскаржилася на те, що у її під’їзді не проводиться обов’язкова сан. обробка. Після того, як жінка звернулася на гарячу лінію 15-80, дезінфекцію старанно провели, але отриманого результату жінка не очікувала.

На Запорожских дезинфекторов поступают жалобы от жителей домов

   За словами місцевих мешканців, від початку карантину обов’язкова дезінфекція в їхньому під’їзді проводилася лише декілька разів.

Навпроти однієї із квартир стоїть камера спостереження. Її хазяйка Вікторія говорить: дезінфекцію дійсно проводять дуже рідко, тож вона звернулася на гарячу лінію 15-80. Після того, як скаргу зафіксували, через декілька годин двірник повернулася та обробила під'їзд, щоправда, лише двері Вікторії та стіни навколо них. На цьому відео, що зняла камера спостереження, видно, як розлючена жінка щедро поливає дезінфікуючим засобом все навколо.

   Майстер цього будинку Сергій запевняє, обов’язкова дезінфекція чесно проводиться двічі на день: вранці та по обіді. У розпорядженні комунальників 2 дезінфікуючих засоби: гіпохлорид кальцію, яке безкоштовно надав ЗТМК та септомакс. Часто місцеві мешканці не помічають цієї дезінфекції  через те, що двірник обробляє під’їзд останнім засобом, який не має різкого запаху та не залишає після себе розводів. 

   За правилами, щоб заявку закрили, двірник має провести повторну дезінфекцію в присутності мешканців під’їзду, або прикріпити фото та відео докази. Часто у прибиральників просто здають нерви від такої роботи. Генеральний директор КП “Наше місто” Андрій Леонтьєв закликає усіх бути більш толерантними.

   Після повторних звернень із проханням прибрати увесь цей безлад, на які ніхто не відреагував, жінка написала заяву у поліцію. Згодом двері Вікторії, все-таки, помили, але білі розводи до сих пір прикрашають цей куток під’їзду. По закінченню карантину жінка планує звертатися до суду аби отримати компенсацію за моральну і матеріальну завдану шкоду.

23.04.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"