Меню
Жители Запорожья ожидают завершения строительства мостов (ФОТО)

   Запорізькі мости, будівництво яких вважали давно замороженим, планують звести протягом двох років: роботи на спорудах відновлено, гроші є, і вже до кінця року запоріжцям обіцяють суттєвий прогрес щодо одного з найвідоміших довгобудів України.

  Роботи на запорізьких мостах через річку Дніпро, які визнані головним об’єктом програми уряду держави «Велике будівництво», відновили. Як розповів голова Державного агентства автомобільних доріг України, мости будуть збудовані в найближчий термін – звісно, якщо фінансування буде стабільним.

   На мости вже виділили півтора мільярди гривень, і до кінця року цю суму можуть збільшити, підкреслив голова Укравтодору. Всього на роботи у 2020 році необхідно 5 мільярдів. Багато кого з запоріжців турбує стан опірних конструкцій, які були збудовані ще на початку двотисячних – за словами начальника служби автомобільних доріг у Запорізькій області перед початком будівництво спільно з компанією ОНУР пілони ретельно обстежили – як під водою, так і у висоту, їх стан визнали задовільним, жодних серйозних корозій чи руйнувань немає. 

   Для багатьох містян такий прогрес довгий час видавався неможливим, а будівництво в цілому – безнадійним і закинутим. Народний депутат Артем Кунаєв наголосив, що як запоріжець він розуміє, що мости чекали понад 15 років, і більше часу нема – їх необхідно будувати зараз. Тому як народний депутат робив все необхідне для того, щоб будівництво не завмерло знову.

   Окрім відновлення робіт на Запорізьких мостах, служба автомобільних доріг в Запоріжжі планує капітально відремонтувати ще один довгоочікуваний об’єкт: курортну трасу Василівка-Бердянськ. Роботи з ремонту майже 120 кілометрів покриття обіцяють завершити до кінця року.

Жители Запорожья ожидают завершения строительства мостов (ФОТО)
Жители Запорожья ожидают завершения строительства мостов (ФОТО)
Жители Запорожья ожидают завершения строительства мостов (ФОТО)

22.04.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"