Меню
Жительница Запорожья стала жертвой новой кредитной схемы (ФОТО)

   Коли кредитна історія може перетворитися на детектив. На початку квітня Наталія отримала на банківську картку зарплатню і планувала її зняти. Втім остання виявилася порожньою. У банку підтвердили – на рахунки жінки дійсно накладений арешт. Згодом Наталія отримала неочікуваний  лист від приватного виконавця однієї з Київських фінансових фірм  з повідомленням – з неї будуть стягувати борг.

Жительница Запорожья стала жертвой новой кредитной схемы (ФОТО)

   Існування боргу було підтверджено виконавчим написом від нотаріуса, що працює у Київському регіоні. У документі також були вказані недостовірні дані, жінка мовляв проживає у Києві. А за вказаною в листі адресою фінансової фірми немає навіть будинку. Наталія також запевняє – ніколи не брала кредитів у  цій компанії.

Жительница Запорожья стала жертвой новой кредитной схемы (ФОТО)

   Втім Наталія мала кредити в інших банках за якими є заборгованість. За даними автоматизованої системи виконавчих проваджень – ці гроші мають бути примусово стягнені. Справа в тому, що наразі система не така як раніше. Ще кілька місяців тому банки подавали на боржника в суд і мали довести його вину. Тепер є значно простіша схема: кредитний договір, який засвідчує борг відносять до нотаріуса, який в свою чергу засвідчує його існування через виконавчий напис. При чому присутність боржника у цій процедурі не обов’язкова. А далі справа техніки – виконавчий напис потрапляє до приватного виконавця який виносить постанову на арешт банківських рахунків або майна. Звичайно, багато людей цього просто не знають. За словами Наталії, в Україні десятки тих, кому надійшли аналогічні листи від тієї ж фінансової установи, з написом того ж нотаріуса. Люди вважають це шахрайською схемою і б’ють на сполох.

22.04.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"