Меню
Карантинная помощь запорожским пенсионерам

В запорізькому пенсійному фонді розповіли, які категорії пенсіонерів отримають надбавку до виплат.

Карантинная помощь запорожским пенсионерам

На деякі категорії пенсіонерів Запорізької області чекає підвищення пенсії – Пенсійний фонд України продовжує проводити перерахунки пенсій. Про те, кому призначили щомісячні виплати розміром 500 гривень і які умови для отримання одноразової карантинної допомоги розміром в 1000 гривень .

Пенсійні виплати зростатимуть – нещодавно відбулося одразу декілька перерахунків пенсій. З 1 квітня поточного року провели перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам – якщо їх страховий стаж нараховує не менше ніж 24 місяці, пенсія цим громадянам буде підвищена. Розмір надбавки – індивідуальний, але середня цифра становить приблизно 150 гривень. Також з 1 квітня пенсіонери віком від 80 років чия пенсія не перевищує 9 тисяч 200 гривень отримуватимуть щомісячну компенсаційну виплату в розмірі 500 гривень – за підрахунками Пенсійного фонду, в Запорізькій області такі надбавки отримають понад 72 тисячі пенсіонерів. Також у зв’язку з карантином, запоріжці на пенсії отримають одноразову соціальну допомогу розміром в тисячу гривень.

Обіцяну допомогу всім мають виплатити вже до кінця квітня. Зміни вступають в силу автоматично – жодних зусиль з боку пенсіонера не потрібно, зауважила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Запланований ще один перерахунок пенсійних виплат, пов'язаний з індексацією пенсій. Розраховуватимуть виплати за коефіцієнтом 1 ціла 11 сотих. Всі питання щодо надбавок та індексації пенсіонери можуть задати по телефону або онлайн – в умовах карантину прийом громадян в Пенсійному Фонді України в Запорізькій області призупинено.

15.04.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"