Меню
В Запорожье дезинфицируют дома туманом (ФОТО)

А тим часом запорізькі ОСББ дотримуються правил карантину та продовжують дезінфікувати свої будинки. Але окрім обов’язкової сан.обробки, вони залучають спеціалізовані фірми та проводять додаткову дезінфекцію за власний кошт.Обов’язкову дезінфекцію мешканці ОСББ проводять у своїх під’їздах кожного дня, але цього не достатньо, аби знезаразити усі поверхні. Для того, аби дістати всіх кутків та важкодоступних місць, люди залучають спеціалізовані фірми, які проводять дезінфекцію туманом. 

Раніше цей засіб використовували в медицині та харчовій промисловості, а зараз таким чином дезінфікують і будинки. Щоправда, скористатися послугами спеціальних компаній поки що можуть лише ОСББ.

На один під’їзд потрібно близько 20 літрів готового засобу. Таку дезінфекцію варто проводити щонайменше раз на тиждень, але керівництво ОСББ зазначає: будуть відштовхуватися від фінансового забезпечення.

Сьогодні популярність дезінфекції туманом росте. У такий спосіб вже обробили більшу частину будинків у Дніпровському районі, а на цьому тижні бажання скористатися послугами спеціалізованої компанії виявили ще 7 будинків у Шевченківському районі.

15.04.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"