Меню
В Запорожье стартовала социальная акция среди водителей личного транспорта (ФОТО)

      Лікарі допомагають людям одужати, а небайдужі люди допомагають лікарям виконувати свою роботу в умовах карантину. В Запоріжжі стартувала акція «підвези медика». Її запровадили місцеві активісти через транспортні обмеження. Лікарям складно добиратися до роботи, а вони зараз так потрібні. Уявіть що ви медик і ваша зміна розпочинається, скажімо о восьмій ранку. Ще вдосвіта вам треба вийти з дому на зупинку, дочекатися маршрутки, щоб доїхати до роботи. От тільки зараз чекати транспорт можна годинами, бо за правилами карантину водії не мають права брати більше 10 пасажирів. А якщо їхати потрібно з пересадками місія взагалі стає нездійсненною.

 

 

      Тому запорізькі активісти не залишилися байдужими і запровадили акцію серед водіїв – «Підвези медика». Зв’язок тримають через соціальні мережі. Медики пишуть звідки їм треба виїхати і до якої лікарні потрапити, а водії яким «по дорозі» зв’язуються з ними і пропонують допомогу. Послугами користуються навіть ті медпрацівники, що працюють у лікарнях області. Загалом, за словами організаторів, акція триватиме стільки – скільки буде необхідно, доки карантинна ситуація не стабілізується.

 

 

20.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"