Меню
В Запорожье началось оповещение о карантинном режиме с помощью громкоговорителей установленных на автомобилях (ФОТО)

    Вулицями міста їздять гучномовці на колесах, точніше, автомобілі обладнані спеціальною звуковою технікою. Це дозволить робити екстренні сповіщення та об’яви. Цього разу про карантинні заходи та важливість їхнього дотримання. Почують усі. В Запоріжжі почалося масове оповіщення про карантинний режим, до цього залучили рятувальників. Щодня містом пересуватимуться автомобілі з гучномовцями. Тож не лякайтеся, коли почуєте незвичний голос під вікном, який закликатиме дотримуватися карантину.

 

     Така практика діє вже на всій території України. На вулиці Запоріжжя виїхали 36 автомобілів і понад сотня рятувальників. Усі - в захисних масках, одязі, забезпечені усім необхідним для роботи. Виїжджаючи у місто, вони просять нас з вами залишатися вдома. Рятувальники кажуть, такі заходи будуть проводити до кінця карантину в усіх містах обласного значення.

20.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"