Меню
В Запорожье отметили День освобождения

     На Алеї Слави ветерани, діти війни та сучасні захисники нашої держави зібралися на мітинг, щоб відзначити річницю звільнення України від фашистських загарбників. Радянські збройні сили вели бої за звільнення України із січня 1943-го до жовтня 1944-го року. Щоб повністю вигнати загарбників з нашої землі, знадобилося 15 наступальних операцій, у яких задіяли понад два мільйони триста тисяч осіб. Проте за сухими цифрами приховані реальні людські долі, часто скалічені війною. 

         Ветерани, їхні діти та родичі прийшли, щоб згадати про події далекого минулого, які забути не має права жодна людина. Вони розповідають – приємно, що на міському та національному рівні досі проводять подібні заходи. Люди діляться з нами своїми сподіваннями – головне, кажуть, донести спогади про Велику війну до дітей та молоді, аби не повторювати помилок минулого.  Мітинги до пам’ятних дат – одна з небагатьох можливостей для людей старшого покоління зібратися разом, зустріти старих друзів, згадати свою молодість. Вони наголошують – від держави не хочуть золотих гір, лише щоб про них не забували і їхнє життя було гідним.

28.10.2019 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".