Меню
В Запорожье дети стали участниками праздника взрослых

       Якщо ви гадаєте, що День автомобіліста можуть відзначати тільки ті, хто безпосередньо їздить за кермом – то ми доведемо, що це не так. До цього свята в обласному центрі «Грані» створили справжнє авто шоу з мікро суперкарами. І не дивлячись на те, що вони не завбільшки тридцяти сантиметрів, це не заважає їм встановлювати рекорди швидкості. 372 кілометри за годину – саме такий рекорд швидкості встановлений на найвідомішому автомобільному змаганні – «Формула 1». Та виявляється їхати зі швидкістю боліда можуть навіть мікро-моделі автівок, створені руками маленьких конструкторів. Тут все майже як у звичайних авто – двигун, вихлопна система, колеса. Тільки у мініатюрі. Якщо вам здається, що ви нічого не побачили – не сумуйте. Адже ця моделька проїхала за 5 секунд аж 4 кола. Такі виступи показали вже досвідчені техніки.

     А от всі гості заходу змогли поїздити трасою автівками на радіокеруванні, які створили учні і викладачі «Граней». Виявилося, що це зовсім не легко, але дітей така розвага здається справді закохала у техніку. Тож тепер вважати себе автомобілістами можуть навіть найменші. Організатори кажуть – надалі будуть влаштовувати ще більше таких заходів, аби залучити до створення техніки якомога більше людей.

28.10.2019 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".