Меню
В Запорожье продолжают демонтировать незаконную наружную рекламу (ФОТО)

     У споруді, розташованій за адресою вулиця Брюллова 7, можна було б зробити кінотеатр або концертний зал, але його викупили в оренду під продуктовий магазин. Фасад старовинного будинку постраждав від засилля величезних рекламних банерів – на ситуацію звернула увагу Інспекція з благоустрою. Декілька яскраво-зелених банерів, плакати з ковбасою та м’ясом – ось так орендарі розпорядилися фасадом дому, зовсім не схожого на продуктовий магазин. Інформацію про таке порушення Закону про рекламу Інспекція з благоустрою отримала через соцмережі. За словами начальника інспекції Віталія Лисенка, хоча працівники установи і зосереджені зараз на рекламних проблемах проспекту Соборного, такий яскравий випадок не могли проігнорувати. Раніше, як вдалося з’ясувати у головного архітектора, в цьому будинку працювала їдальня – споруді понад 80 років і скоро вона отримає статус пам’ятника історії. Про демонтаж орендарю приміщення повідомляли не раз – не зважаючи на всі приписи, він так і не виправив ситуацію з фасадом. Тепер роботи проводять за рахунок бюджету міста. Проблема в тому, що орендуючи приміщення підприємці часто думають, що можуть робити зі своєю тимчасовою власністю все, що завгодно, але це не так.

 

      Керівництво магазину на примусовий демонтаж так і не з’явилось – з представників торгівельної точки підчас демонтажу присутні були лише перелякані співробітники, які заявили, що про демонтаж не знали, і начальство заборонило їм спілкуватися з журналістами. Щоб забрати свої незаконні вивіски і оплатити демонтаж у власника магазину є тисяча днів – після все це утилізують.

21.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"