Меню
Запорожье посетил молодежный посол ООН (ФОТО)

    Із запорізькими студентами зустрівся музикант та громадський активіст Тарас Тополя. Фронтмен популярного гурту «Антитіла» є молодіжним послом ООН. В Запоріжжі він представив проект ЮНІСЕФ. U-Report – глобальний молодіжний проект ЮНІСЕФ, що являє собою безкоштовні швидкі опитування через СМС або соцмережі. Це дозволяє почути думку молоді щодо важливих суспільних питань напряму – про цю ініціативу до Запорізького національного університету приїхав розповісти Тарас Тополя. Він не лише фронтмен відомого гурту «Антитіла» - в Україні він представляє і сприяє діяльності ООН щодо молоді.  Багато хто зі студентів вже підтримав проект Ю-Репорт і активно бере участь в опитуваннях. 

 

    На зустріч завітали і шанувальники музики гурту «Антитіла» - від студентів було багато запитань про новий альбом, майбутні проекти музикантів. Також багатьох зацікавила і громадянська позиція Тараса Тополі – відомо, що він бореться з проблемою закупівель неякісних медикаментів, та активно бере участь в громадському житті. Сам Тарас підкреслив – творчість та волонтерство не розділяє. Студентів приємно здивувала обізнаність зірки щодо проблем Запорізького регіону. Тарас Тополя зазначає, подібні зустрічі з молоддю важливі, оскільки лише у живому спілкуванні зі своєю аудиторією її вдається по-справжньому зрозуміти та почути.

21.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"