Меню
Запорожский центр профессионально-технического образования провел День открытых дверей (ФОТО)

    Правильно обрати професію – головна проблема, що стоїть перед абітурієнтами. Кожен хоче знайти своє місце у житті і зробити вибір, про який не буде шкодувати через 5 років. Днями у Запорізькому центрі професійно-технічної освіти водного транспорту провели «День відкритих дверей». День відкритих дверей – це традиційний захід у запорізькому центрі професійно-технічної освіти водного транспорту. Його проводять двічі на рік. Щорічно у цей день до центру з’їжджаються більше сотні абітурієнтів з різних областей України. Тут готують мотористів, машиністів, матросів, кухарів та офіціантів, тож випускників приваблює можливість здобути престижну спеціальність і по закінченню знайти хорошу роботу.

 

    Випускникам розповіли про існуючі напрямки підготовки та спеціальності, а також провели з ними майстер-класи і зустрічі із цікавими людьми. Ті, хто навчаються тут сьогодні, жодного разу не пошкодували про зробленій вибір і мають грандіозні плани на майбутнє. На базі Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту для іногородніх студентів є гуртожиток. Вступити до закладу можна на базі 9 та 11 класів.

21.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"