Меню
Журналисты побывали на приеме у мэра Запорожья (ФОТО)

     Потрапити на особистий прийом до мера непросто. У міського голови справ чимало. Та якщо вже пощастило, то які питання, прохання і вимоги у людей на мерському прийомі? Ми дізналися.  Все відбувається за чіткою схемою. Біля приймальні, якою виступає зовсім не робочий кабінет мера, а малий зал будівлі міськради, чекають люди. Вони записалися на прийом заздалегідь. Список проблемних питань від них перед мером, разом з ним у залі керівники комунальних підприємств, департаментів і управлінь міськради, голови райадміністрацій, в залежності від того, хто за що відповідає.

 

     Міський голова обговорює проблему зі списку, після чого запрошують з коридору людину. Записаний, записана, чи записані на прийом вдруге пояснюють суть їхнього питання. Міський голова або хтось із чиновників розповідають, що вже зроблено, коли буде усунена та чи інша проблема, і призначається відповідальний за це. Наприклад. Шкільна, 25. Мешканці будинку бажають, щоб машини, у тому числі сміттєзбиральні не їздили зеленою зоною, і просять полагодити трамвайну зупинку. За час прийому вислуховуються три-чотири питання. На більше часу не вистачає. Такий особистий прийом мер проводить кілька разів на рік. Обов’язково за присутності журналістів.

21.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"