Меню
В запорожской поликлинике женщина лечилась от бронхита, а умерла от пневмонии

      5 січня Олена Похилова звернулась до центру первинної медико-санітарної допомоги №6, що знаходиться в будівлі міської лікарні №1, зі стандартним для холодної пори року набором симптомів – висока температура, кашель, слабкість. Їй поставили діагноз – бронхіт, призначили лікування, але покращень не було. Коли Олена в черговий раз прийшла на прийом, їй стало зле прямо на сходах. Як виявилося зовсім не через бронхіт. Ольга Терновська, донька померлої у розпачі, звинувачує лікаря, який поставився до лікування її матері халатно, через це вони втратили багато часу і не встигли її врятувати. Додає – в медичній картці багато дивних записів, які лікар робив вже пізніше, після смерті пацієнтки, нібито намагаючись щось приховати.

 

 

     Домогтися аудієнції з лікарем (Дмитро Васильєв, сімейний лікар), який займався  мамою Ольги, все ж вдалось. Він стверджує, нічого не намагався приховати, пневмонія – це хвороба, симптоми якої дуже схожі на звичайну застуду, а ось таке до заповнення картки після смерті пацієнта – звичайна справа. На запитання, чи відчуває він провину за те, що сталося, медик так і не відповів. Ну а головний лікар виявився занадто зайнятим для коментарів. Проте час викликати поліцію, обурений через телекамери, персонал лікарні знайшов. Та правоохоронці підтвердили, що знімати кореспонденти і можуть, і повинні.  Хоча у цій ситуації поліція якраз не завадить, адже за фактом смерті Олени Похилової вже відкрите кримінальне провадження за статею 140 – недобросовісне виконання лікарями своїх службових обов’язків.

18.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"