Меню
В Запорожье прошел митинг возле прокуратуры (ФОТО)

    Мітинг, але не на знак пошани, а навпаки - протестний, відбувся біля обласної прокуратури. Триває епопея із Наталівською сільрадою, що у Запорізькому районі. Ми не раз розповідали про ситуацію, що склалася три роки тому. Через дії колишнього секретаря сільради Анжели Рябоконь мешканці Наталівки і під стінами облдержадміністрації мітингували, і дорогу перекривали, до правоохоронців зверталися постійно, Рябоконь і під вартою перебувала. А справа ніяк не завершиться.Чи буде крапка у кількарічному протистоянні?

 

    Тим часом, як каже голова сільради, Рябоконь кілька разів змінювала дані у єдиному державному реєстрі, змінюючи його прізвище на своє, і використовуючи підроблені печатки і документи намагається заволодіти коштами наталівців. А їх накопичилося понад чотири мільйони гривень. До прокурора області людей не пустили, направили разом із його заступником до громадської приймальні.

17.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"