Меню
Запорожская торгово-промышленная палата отмечает юбилей

    Сучасній організації з надання послуг підприємцям, розпоряднику виставок і форумів – вісімдесят років. Запорізька палата на сьогодні – частина національної та світової системи торгово-промислових палат. Її партнерами є організації з усього світу, діє понад сімдесят двосторонніх угод про співпрацю. На базі палати функціонують центр інформаційної підтримки бізнесу, центр підтримки експорту, реалізується партнерство із міжнародними програмами, у тому числі урядовими. ЗТПП – одна з рушійних сил розвитку економіки України і налагодження взаємовідносин між нашою державою і світовою спільнотою.  Семінари, конференції, виставки, близько двохсот бізнес-подій щороку допомагають розвитку запорізьких підприємств, встановлюючи міцний контакт між нашим регіоном і світом.

 

    Запорізька палата – одна з найстарших в Україні. Що не заважає їй активно діяти і впроваджувати нові методи розвитку бізнесу в регіоні. Тим більше, організація має власний потужний майданчик для цього – виставковий центр «Козак-Палац». Він постійно стає центром подій, що прямо впливають на вітчизняну торгівлю і економіку – форум інтеграція і кооперація, Ай-Ті, Еко, Агрофоруми, понад чотири тисячі учасників і сто п’ятдесят тисяч відвідувачів лише за останні п’ять років.  Як драйвер якісних змін, Запорізька торгово-промислова палата допомагає підприємцям стати впевненими, розвинутими і конкурентоспроможними.

12.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"