Меню
Запорожский университет получил международный грант на развитие и реформирование образования

    Європейські стандарти в українських вищих навчальних закладах – Запорізький Національний університет отримав грант від Єврокомісії на розвиток та реформування освіти. Запорізький національний університет став частиною проекту «Еразмус плюс» – він покликаний реформувати систему освіти та впровадити передові методи викладання іноземних мов. На установчій зустрічі з іноземними партнерами розроблять план співпраці на три роки вперед – заклад отримав фінансування в розмірі 100 тисяч євро. Для цього викладачам-менеджерам проекту знадобилось два роки підготовки і кропіткої праці. Загалом у програмі бажали взяти участь понад дев'ять українських університетів, для програми обрали вісім, спільне фінансування цих закладів складає близько мільйона євро.

 

    Тепер ЗНУ отримуватиме підтримку від вищих навчальних закладів Естонії, Великобританії та Німеччини. І в Європі задоволені цією перспективою. Завдяки співпраці з програмою «Еразмус плюс» запорізькі викладачі і, відповідно, студенти зможуть навчатися безпосередньо у носіїв мови, ефективно співпрацювати з провідними європейськими навчальними закладами, а наш університет отримає сучасне обладнання і нові програми навчання.

12.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"