Меню
По поводу повышения эпидемического порога в области в Запорожском городском совете провели пресс-конференцию

     Від початку епідсезону у Запоріжжі на грип перехворіло 68 тисяч людей, з них 64% дітей. Із ускладненнями госпіталізовано 1750 чоловік і зареєстровано 3 смертельних випадки. Усі троє – жінки поважного віку, які окрім грипу мали серйозні проблеми зі здоров’ям і не були привиті. В період епідсезону з жовтня минулого року по травень проводиться постійний моніторинг захворюваності по всіх вікових групах. На останньому тижні січня зареєстровано виражений ріст захворюваності – близько 6 тисяч чоловік за тиждень. Епідемічний поріг зріс на 13 %. У зв’язку з цим у Запорізькій міськраді ухвалили рішення про введення комплексу протиепідемічних заходів. Рішенням міського голови від 4 лютого призупинений учбовий процес в школах та дошкільних навчальних закладах, обмежені всі культурно-масові і спортивні заходи та підсилений протиепідемічний режим. Завдяки цим заходам рівень захворюваності знизився на 8%, але тим не менш все ще перевищує епідпоріг на 5%.

 

     Для того, аби вберегтися від захворювання, у МОЗ закликають своєчасно прививатися. У зв'язку із підвищенням епідемічного порогу, вакцин в аптеках майже не має, але в місті працюють 4 прививочні пункти за адресами: вулиця Сталеварів, 17, Українська, 57а, Сєдова, 3 та Олександрівська,60.  Ціна такої послуги коштує від 500 до 550 гривень.

12.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"