Меню
В Запорожье прошли учения (ФОТО)

    Заради безпеки на майбутнє його відпрацювала Служба безпеки України на планових навчаннях. Дві бомби, одна всередині будівлі філармонії, друга захована зовні – співробітникам СБУ спільно з рятувальниками, поліцейськими та кінологами необхідно їх знайти, і не допустити жертв серед захоплених терористами людей – таку легенду відпрацьовували в Запоріжжі. Знешкодити умовну вибухівку таки вдалось. Для знешкодження однієї бомби необхідно щонайменше двоє оперативників, обов’язковий захисний костюм – він захищає від уламків та частково від вогню, і важить при цьому 30 кілограмів. Представники Служби безпеки України підкреслюють – подібні навчання проводять постійно, для того щоб за умов виникнення справжньої надзвичайної ситуації оперативники діяли чітко за планом, і для Запорізької області такі ризики все ще актуальні.

 

    Працівники Філармонії не розгубилися, хоча подібні навчання у них проходять вперше. Ніхто із захоплених псевдо-терористами відвідувачів концерту в Запорізькій філармонії не постраждав, і подібні тренування потрібні для того, щоб можливі реальні ситуації також завершувались без жертв.

11.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"