Меню
Журналисты посетили колонию в Запорожской области

     Колись почувши словосполучення «виправна колонія» ставало моторошно, і в уяві поставали картини з гостросюжетних фільмів – жорстокі наглядачі, темні грати, та залізні койки. Та реальність виявляється зовсім іншою – тут вам і телевізори, картини на стінах та цукерки в магазині. Дружелюбівська виправна колонія номер один – тут відбувають покарання люди, що скоїли злочини середньої важкості, та отримали покарання до п’яти років ув'язнення. На перший погляд все схоже на лікарню або навіть пансіонат – м’які ліжка, картини на стінах, зручна їдальня та пральня. Проте так було не завжди. На свій комфорт засудженні працюють самі.

      У колонії виробляють багато цікавих речей – від одягу до конструкцій дитячих майданчиків, а на них, кажуть працівники, завжди є замовники. Більше того, засуджені виїжджають на додаткові підробітки. Єдиний дискусійний момент – телевізори у спальних кімнатах. Дехто вважає, що їх треба прибрати, нібито, не заслужили у виправній колонії ще й на телевізори. Проте питання поки відкрите. Як і двері виправних закладів – наче якийсь злий жарт, біля підніжжя кожної з таких дверей так незвично лежать килимки з написом «Ласкаво просимо». Мабуть як нагадування про те, що нехтування законом може привести до цих грат, а вільні місця тут є.

22.10.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС"