Меню
В Запорожье суд вынес решение по резонансному делу

     Резонансна справа директору інтернату «Надія» продовжує розвиватися: запобіжний захід для Івана Дем’яненко все ж таки переглянули. Підтримати його в Запорізькому апеляційному суді прийшли друзі, вихованці інтернату та всі небайдужі. Два місяці під вартою – з таким запобіжним заходом для Івана Дем’яненка не згодні сотні людей, які вийшли на мітинг під Запорізьким апеляційним судом. Тут приблизно триста чоловік – і блогери, і громадські діячі, звісно, родичі, друзі та колеги Івана Олександровича. Нагадаємо, що його звинувачують у торгівлі людьми, нібито директор інтернату «Надія» за винагороду розміром в тисячу гривень змушував чотирьох вихованців закладу тяжко працювати. Близькі Івана Дем'яненка звинувачення спростовують, говорять, в інтернаті дійсно є трудове навчання, але діти залучаються до легкої праці і тим паче не за гроші, метою якої є виховання та прищеплення любові до праці, адже не працюючи неможливо досягти успіху. Натомість вважають, що правоохоронці в погоні выдсотком розкритих злочинів навіть не вникають у обставини справи.

     Випускники та співробітники інтернату, в один голос говорять – готові відстоювати гідність свого директора в суді. Суд другої інстанції апеляцію задовольнив, скасував рішення Орджонікідзевського районного суду. Запобіжний захід змінили на нічний домашній арешт, це означає, що вдома підсудний має знаходитись лише вночі. Розгляд же справи по суті відбуватиметься згодом. Ми триматимемо вас в курсі розвитку подій.

22.10.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС"