Меню
В Запорожье прошел митинг (ФОТО)

    Цікаво, як міністр Милованов реагуватиме на скарги на власне самого себе. Він закликає звертатися до профспілок, щоб захистити свої права, і водночас називає ці організації паразитами і хоче їх ліквідувати. Його словами і діями, як і голови комітету Верховної Ради з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галини Третьякової, вкрай незадоволені українці. Мова йде про ініційовані ними законопроекти 2708 і 2681 – Про працю і внесення змін до законодавства щодо профспілок. 16 січня у Києві відбулося всеукраїнське віче профспілкових комітетів, де учасники назвали цю трудову реформу брутальним порушенням прав людини, а зараз у країні прокотилася «Хвиля гніву» - протестна акція, що не оминула і Запоріжжя.

 

 

    На майдані Героїв у Запоріжжі зібралися понад тисяча представників профспілок, працівників і студентів. Усі єдині у тому, що запропоновані зміни у трудовому кодексі – порушують права громадян. Учасники мітингу вважають, в законопроектах багато статей, що дискримінують права найманих працівників, і ці нововведення знищать трудовий потенціал українців, можливість захисту своїх інтересів профспілками, і збільшать відтік спеціалістів за кордон. Під час акції мітингарі ухвалили резолюцію, в якій висловили недовіру міністру Милованову і народній депутатці Третьяковій, вимагають їхньої відставки і відкликання законопроектів. Із цим вони пішли до голови Запорізької облдержадміністрації. Віталій Туринок зустрівся з мітингарями і запевнив що влада області та України обов’язково відреагує на звернення та вживатиме заходів для покращення соціально-економічної ситуації в усіх сферах. Учасники віче профспілок пообіцяли, якщо до них не прислухаються задіяти весь арсенал протестних заходів.

30.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"