Меню
В Запорожье жильцам отключили газ

      У будинку за адресою Жаботинського, 25 через аварійну ситуацію у квартирі одного із мешканців перекрили газ усьому стояку. Без газопостачання залишилися три оселі. Про те як літні люди живуть у цих не нових для запоріжців умовах понад тиждень і що кажуть у "Запоріжгазі"? Сімдесятип’ятирічна Лариса Кожевнікова заслужений лікар і дитина війни. Сьогодні жінка мешкає у квартирі одна і має проблеми зі здоров’ям. Минулого тижня її сусіду згори мали перекрити газ, але чоловік не відчинив майстрам двері. Сусіди впевнені, що він має борги, а також нікуди не дівся і проживає у квартирі. Просто ховається. Тож співробітники  «Запоріжгазу» пішли іншим шляхом і перекрили газопостачання всьому стояку. Проблему, що виникла через сусіда, тепер мають вирішувати інші, адже без газу люди купують собі їжу, що не потрібно готувати. Лариса Іванівна мусила придбати собі електричну піч, адже іншого виходу просто не мала.

 

    У «Запоріжгазі» пояснили: такі правила систем газопостачання. Отже, знайти і достукатись до чоловіка, через якого декілька квартир залишились без газу, це справа самих мешканців будинку. Навіть у разі виплати грошей боржником, все одно необхідний доступ до помешкання для відновлення газопостачання. В черговий раз запоріжці, які справно сплачують рахунки, стають заручниками системи і недобросовісних сусідів.

30.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"