Меню
Запорожские депутаты завтра проведут первую сессию в этом году

     29 січня в Запоріжжі відбудеться перша в цьому році сесія міської ради. В порядку денному питань не так багато, але чимало звернень та запитів. Гарячою темою прийдешнього обговорення скоріш за все стане Запорізький аеропорт. На черговій сесії ключовим питанням стане звернення депутатів міськради до уряду, Президента та Верховної ради з приводу останніх заяв на київському рівні щодо концесії запорізького аеропорту. Її суть  у тому, щоб передати в довгострокове користування комплекс споруд підприємства, аби концесіонер міг вкласти свої кошти і створити сучасний прибутковий об'єкт. Але на даний момент вже майже завершено будівництво нового терміналу за рахунок бюджетних коштів громади міста Запоріжжя і аеропорт і без того прибутковий. Коли аеропорт був збитковим — держава скинула його тягарем на плечі запоріжців, а коли підприємство почало розвиватись та отримувати прибуток — його хочуть забрати. Саме тому депутати згуртувались та планують відстояти власність громади. З нагальних питань, що розглядатимуться на сесії – програма теплих кредитів для ОСББ та ЖБК.

 

     На 2020-й рік пропонується виділення півтора мільйонів гривень на компенсації відсотків та «теплими кредитами», що дозволить будинкам з ефективними власниками безвідсотково брати гроші в банках та покращувати якість життя в оселях. Найбільший блок питань на цю сесію – матеріальна допомога. Понад три десятки питань у порядку денному. Загалом на кожній сесії міської ради питань про матеріальну допомогу чимало. Для тих, хто такої допомоги потребує варто знати, що надається вона здебільшого через депутатські фонди, а вони обмежені. І дуже часто, звернувшись навіть в середині року, люди отримують відмову через відсутність грошей. Тому краще за все просити матеріальну допомогу саме на початку року. Для цього необхідно прийти на прийом до депутата, подати заяву та долучити довідки про стан здоров’я або матеріальне становище, спираючись на які і виділяються бюджетні гроші.

28.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"