Меню
В Запорожье приехали международные консультанты

     До Запоріжжя завітали консультанти Міжнародної фінансової корпорації – протягом чотирьох днів її представники будуть знайомитися з проектами, запланованими міської владою на найближчий час. Співпраця Запоріжжя та Корпорації IFC почалось ще у травні минулого року – тоді сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння і почали обговорення інвестицій та кредитів для розвитку інфраструктури міста. Тепер від слів зробили перший малесенький крок до діла – до міста прибула консультативна група корпорації, їх головна мета – дослідити екологічні, економічні та технічні аспекти реалізації проектів розвитку. Загальна сума фінансуванні – 55 мільйонів євро, відповідно 23 мільйони в першому транші і 32 в другому.

 

    Перший транш розрахований на 2020-2021 рік, велику увагу приділяють програмі  «Smart city» - проекту, що направлений на модернізацію міста. Візит триватиме чотири дні, окрім Центру управління інформаційними технологіями, закордонні спеціалісти відвідають Міськсвітло, Зеленбуд, Запоріжелектротранс, Концерт «Міські теплові мережі» та ЕЛУАШ.

28.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"