Меню
Запорожцы подвержены риску заболеть пневмонией

 «Ще одну таблетку парацетамолу і піду на роботу», – зазвичай так думаємо ми, відчуваючи слабкість у тілі та маючи підвищену температуру. На нежить на кашель взагалі можемо не звертати уваги, а даремно. На хвилі панічних напливів щодо різних вірусів з-за кордону ми забуваємо про «рідні» пневмонію та грип, які вже тут і зараз повально кладуть запоріжців на лікарняні ліжка. Що потрібно знати, аби не стати жертвою вірусу? Якщо грип тільки починається, не біжіть в аптеку за черговим пакетиком жарознижуючого. Це позбавить від симптомів, однак, вірус продовжить свою темну справу в організмі.

 

   Тож замість того, аби панікувати – прислухайтесь до організму. У разі вищезгаданих симптомів, негайно зверніться до лікаря, самолікування – це шкідливо, і кожен з нас знає це з дитинства. Лікарі запевняють – причин для паніки немає, у відділенні є багато вільних місць, а звичайні привентивні засоби такі як маска або щеплення всього за триста гривень можуть вам врятувати життя. Зберегти життя собі та рідним просто – лікуйтесь вдома, та не поширюйте вірус у соціум, адже епідемія звучить страшно. Варто лише подивитись на Китай. Цього разу можемо лише радіти, що живемо в рідній Україні.

28.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"