Меню
В Запорожской области случаев заражения опасным вирусом не зарегистрировано

    У світі виникла нова загроза людству - китайський коронавірус. В Україні його на сьогодні немає, та в міністертсві охорони здоров'я вкрай занепокоєні. У Києві зафіксований випадок зараження коронавірусом, хоча й не китайським. А що в Запорізькій області? В облдержадміністрації повідомили про рівень загрози, перші симптоми, профілактику та епідемічну ситуацію в регіоні. У Запорізькій області випадків зараження коронавірусом не зареєстровано. Але його поширення планетою відбувається стрімко. На сьогоднішній у всьому світі заражено понад 4 тисячі людей. У міжнародному аеропорту Запоріжжя провели нараду оперативного штабу, де обговорили заходи попередження потрапляння смертельного вірусу. Між нашим містом і Китаєм немає прямого авіаційного сполучення, але є транзитні рейси. До кінця тижня Мінохорони здоров'я хоче створити лабораторію і закупити необхідні набори для діагностики коронавірусу. В епідемічний процес залучено вже 12 країн і щодня до списку додаються нові населені пункти. В Україні було зафіксовано 3 підозри зараження коронавірусом, усі не підтвердились. Вони та деякі їхні мутації, що викликали пневмонії у 2012 році, вже відомі нашим лікарям. Але сьогодні ми маємо справу із видозміненим китайським коронавірусом, проти якого немає вакцини. За кілька днів у людини виникає вірусна пневмонія, що частіш за все призводить до летальних наслідків.

 

    Лікарі радять запоріжцям не панікувати. Аби запобігти зараженню слід частіше мити руки, уникати місць великого скупчення людей, не вживати сирі яйця та як слід термічно не оброблені м'ясні та рибні продукти. Любителям екзотичних делікатесів, змій чи комах, також варто відмовитися від них. Загалом епідемічна ситуація в області залишається напруженою - сезон грипу та ГРВІ. Минулого тижня зареєстровано 11 тисяч випадків захворювання. У всіх 19 школах Бердянська та ще чотирьох в області призупинений навчальний процес.

28.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"