Меню
Реквием по погибшим прошел в Запорожье у памятника жертвам немецко-фашистских захватчиков

    У Шевченківському районі співробітники підприємства «МОТОР СІЧ» поклали квіти в пам'ять про тих, хто загинув насильницькою смертю в роки страшної війни. Вшанувати пам'ять загиблих зібрались запорізькі моторобудівники, президент підприємства «МОТОР СІЧ» Вячеслав Богуслаєв, народний депутат України Генадій Касай, представники місцевої влади та ветерани. Місце зустрічі – пам’ятник скорботній матері, в очах якої невимовний біль, під її ногами – могила що сховала тисячі життів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять вбитих в роки Великої війни, після чого поклали квіти до пам'ятника. До речі цей меморіал свого часу встановили саме працівники підприємства «МОТОР СІЧ» на знак поваги та вшанування подвигу своїх предків. Запоріжці разом з іншими воїнами визволяли Прагу, Варшаву, брали участь у звільненні Освенциму, штурмували Берлін. Фотографії та нагороди всіх запорізьких героїв можна побачити в музеї техніки Богуслаєва в Запоріжжі.

 

    Головна мета всіх пам'ятних заходів не тільки нагадати молодим страшні уроки історії, а й об'єднати людей доброї волі всіх національностей заради протистояння злу і цінувати мир, життя і свободу.

27.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"