Меню
Поесть по-быстрому может быть небезопасно в Запорожье

     Перекусити на швидку руку або навіть повноцінно від обідати. В обох випадках запоріжці часто схиляються до фастфуду. Швидко, доступно, не дорого. Та тільки користі для організму небагато. І не завжди точки продажу працюють відповідно до норм. Де - хто з запоріжців із цим погоджується. Втім перший ймовірно більше, адже точок з продажу такої їжі - сотні по місту. Лікарі ж запевняють, що такий фастфуд негативно впливає на здоров’я. Калорійність занадто велика, організм в цьому не має потреби. Ба більше, за даними статистики серед отруєнь харчовими продуктами у дорослих людей найчастіші випадки - саме від швидкої їжі. Тому фахівці радять не ризикувати і готувати вдома, навіть ту саму шаурму, аби бути впевненим у якості продуктів. Тоді виникає питання: чому не заборонити зовсім таку шкідливу їжу?

 

     Наразі українське законодавство дозволяє такий вид підприємницької діяльності, тому весь тягар відповідальності лягає на плечі споживача. Підприємець повинен мати документи на ті товари, що він пропонує покупцю. Тож не нехтуйте своїм здоров'ям, поцікавтеся документами у продавця. А якщо вам відмовлять, або ви помітите порушення санітарних чи законодавчих норм у точках продажу фастфуду, не залишайтесь байдужими - зверніться до Держспоживслужби, представники якої мають навідатися туди з перевіркою.

24.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"