Меню
В запорожских школах проводят уроки доброты

    Останнім часом у Запорізькій області часто трапляються випадки жорстокого поводження із тваринами. Аби запобігти насиллю та привити дітям любов до братів наших менших, у запорізьких школах проводять спеціальні уроки доброти, разом із відомою собакою хаскі Сарою. Так звані «Уроки доброти» стартували у Запоріжжі по середніх школах минулого року. Їх проводять представники комунального підприємства «Побутовик» для дітей 6-8 класів. Їх мета – привити дітям відповідальне ставлення до тварин. Ефективніше такі уроки доброти проводити із тваринами. Ганні у цьому допомагає собака породи хаскі Сара. Вона є офіційним співробітником комунального підприємства та нагороджена грамотою за допомогу у таких заходах. Дітям дозволяють погладити її та зробити пам’ятне фото на згадку про корисний урок. Протягом виховної бесіди, учні були дуже активні та розповіли про свій невеликий досвід щодо життя з домашніми улюбленцями.

 

 

    Комунальним підприємтсвом «Побутовик» опікується Інспекція з благоустрою Запорізької міськради. За словами начальника Інспекції Віталія Лисенко, «Побутовик» працює в рамках чинного законодавства і європейської практики. Відповідно до міської програми, що направлена на гуманне поводження з тваринами, сьогодні не можна усипляти, відстрілювати та знущатися з них. А за жорстоке поводження із чотирилапими тепер доведеться відповідати перед законом. Інспектори просять поліцейських звертати більше уваги на численні випадки знущань над тваринами та вживати відповідних заходів. Цього року такі уроки доброти хочуть провести у всіх школах Запоріжжя.

24.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"