Меню
В Запорожье инвалида принудительно ограничивают в гражданских правах

     Чергова спроба заволодіти чужим майном, або турбота про родича, відсікаючи недоброзичливців? Пенсіонерка-інвалід не може вийти з квартири, подруги звинувачують її племінницю у намаганні заволодіти житлом, та відповідає – зла бажають якраз ці подруги. Валентині Тимофіївні 71 рік і вона давно хворіє на діабет. Нещодавно їй ампутували ногу, тепер жінка не може вільно пересуватися. Дітей у неї немає. «Ніхто з моїх родичів не отримає від мене у спадок нічого» -- говорила жінка своїм колегам на роботі. Але не так сталося як гадалося. Для операції їй потрібна була допомога і єдина з родичів, хто відгукнувся, племінниця Ірина. Вона оплатила лікування. Валентина Тимофіївна у відповідь оформила на неї доручення. І тепер офіційно квартира бабусі належить її племінниці. За словами сусідів та друзів, Ірина обмежила тітку у спілкуванні та забрала усі документи та пенсійну картку. Бити на сполох почали її знайомі Світлана та Анастасія. Вони знали бабусю ще задовго до того, як та втратила ногу. Після операції жінка просила їх інколи навідувати її, але тепер це неможливо, племінниця не пускає нікого окрім поліції. Спочатку у бабусі була доглядальниця, але Ірина від неї відмовилася, мовляв, не виконує обов’язків і не дає Валентині Тимофіївні «потрібних» ліків. Тепер піклується про бабусю сама, але за документами не є опікуном.

 

     За словами сусідів, племінниця може залишити пенсіонерку на добу чи дві і жінка часто кричить про допомогу, але ніхто не може зайти до неї. Єдиним засобом зв’язку у Валентини Тимофіївни до нещодавна залишався телефон, але він ніби - то раптом зламався. Ми також спробували потрапити до жінки, але двері нам відчинили тільки з нарядом патрульної поліції. Все ж таки що це - надмірна турбота чи квартирне шахрайство – поки що загадка, головне, аби це не зашкодило життю.

23.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"