Меню
В Запорожье не выделили деньги детскому учреждению

     Бути чи не бути новим теплицям унікального ботанічного саду Запоріжжя? Профільний департамент освіти міської ради не запланував коштів на продовження реконструкції у поточному році. Про хід виконання робіт доповідали під час засідань депутатських комісій у мерії. Ботанічний сад Запоріжжя – унікальний дитячий позашкільний заклад. Окрім того, що тут сотні неймовірних рослин, це ще і навчальна лабораторія. Вартість відвідування закладу – копійки, але місцем цікавиться така кількість запоріжців та гостей міста, що установа є прибутковою – а це рідкість для таких комунальних закладів. За підтримки голови екологічної комісії Олексія Басова вже третій рік поспіль в ботанічному саду відбуваються зміни. У 2018-му зробили зимовий сад, а в минулому році тут розпочалась масштабна реконструкція теплиць. Гроші виділяються з екологічного фонду. На засіданні комісії голова профільного управління доповів про суми. Та все ж не вистачає дев’яти з половиною мільйонів. І що цікаво департамент освіти, до якого належить ботанічний сад як позашкільний навчальний заклад за ці роки не вклав у будівничі проекти жодної копійки. І на 2020-й рік також грошей не запланували.

 

    Голова екологічної комісії справедливо обурюється, адже екологічний фонд Запоріжжя не безлімітний і не може бути повністю використаний на потреби ботанічного саду, адже є й інші проекти. Сподіваються, що нове керівництво департаменту освіти буде більш чутливим до проблем підшефного закладу, тим паче, такого унікального та єдиного в Україні.

23.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"