Меню
В Запорожской области сложная ситуация с безопасностью в местах массового скопления людей

    Захист і безпека населення Запорізької області. Депутати облради, рятувальники, керівники освітніх і медичних закладів, співробітники силових відомств зустрілися за круглим столом. Мета – координація дій для запобігання пожежній і терористичній загрозам. В області неприємна і складна ситуація з безпекою у місцях масового скупчення людей. І це при тому, що вона межує із зоною проведення операції об’єднаних сил. Звідси суттєві ризики і терористична загроза. І мова йде не тільки про майже неконтрольований обіг зброї і боєприпасів, а й про безпосередньо стратегічні об’єкти. А їх вистачає. А є ще й безліч інших, зокрема освітні і медичні заклади. Зараз в області тривають перевірки пожежної безпеки. З підпорядкованих саме облраді рятувальники обстежили п’ятдесят два. Висновки невтішні. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів до адмінвідповідальності притягнуто 55  посадових осіб, до суду подано 6 позовних заяв і ще 17 планується. Вже ухвалені рішення про закриття Новомиколаївської школи-інтернату і обласного краєзнавчого музею.

 

    У суді на сьогодні розглядають претензії рятувальників щодо Преславського і Веселівського психоневрологічних інтернатів, запорізьких школи-інтернату Козацький ліцей, обласна універсальної наукової  бібліотеки і художнього музею. Виявлені порушення вражають, у тому числі і систематичністю. В облраді і раді б вирішити ці проблеми, але. Складна система виділення коштів, коли спочатку заклад надає інформацію про потреби, потім облдержадміністрація має забюджетувати ці питання, а потім на сесії депутати мають фінансування проголосувати. А по-друге, виділяти зараз нічого.  Ще у березні минулого року облрада доручила своїм установам і облдержадміністрації прорахувати, скільки потрібно грошей на усунення проблем з пожежною безпекою, але й досі цих пропозиції у бюджеті немає.

23.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"