Меню
В Запорожье есть уникальные авиационные тренажеры (ФОТО)

    У Запоріжжі діє унікальний центр вертолітних тренажерів. Вони повністю відображають ту картину, що бачать пілоти під час польоту та допомагають навчитися керувати гвинтокрилом. Говорячи про високотехнологічні, витривалі та швидкі гвинтокрили не можна забувати, що неможливо виїхати автівкою на міську дорогу ніколи не сідаючи за кермо раніше. Так само і політ на гелікоптері потребує від пілота довгих годин вивчення теорії, а ще більше практики. І саме ось такі унікальні вертолітні тренажери має запорізький авіагігант "МОТОР СІЧ". Тут є і симулятор невеликого Мі-2, і навіть  справжній бойовий Мі-8МСБВ. Сидячи за штурвалом симулятора такої якості та вартості, майже не відрізнити враження від справжнього польоту.  Адже якість віртуальної реальності та симуляції надзвичайно реалістична - все аби максимально наблизити навчання до природних умов.

 

 

    На цих вертолітних тренажерах можна задавати будь-які умови польоту. Приміром, несправність двигунів, гідросистеми чи електроніки. І керувати можна навіть погодою. Наприклад це політ в умовах грози, де пілот має навчитися маневрувати. Подібна техніка широко використовується у різних країнах світу, адже є високотехнологічною і професійно готує кваліфікованих пілотів. В Україні подібний симулятор є лише тут - на підприємстві "МОТОР СІЧ", яке щороку вкладає чималі кошти в оновлення та модернізацію потужностей.

23.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"