Меню
В Запорожье отметили День соборности (ФОТО)

    22 січня - день єдності для українців. Саме 101 рік тому об'єдналася Українська народна республіка та Західноукраїнська народна республіка. В Україні офіційно це свято святкують з 1999 року, але на деякий час воно було заборонено, а потім поновлено с 2014 року. Традицією свята є "живий ланцюг", що будують патріоти в цей день. В Запоріжжі традиційно відбувся мітинг з нагоди свята. Його провели за участі представників місцевої влади, підприємств та організацій біля пам’ятника Тарасу Шевченка.

 

   Сотні чоловік хвилиною мовчання вшанувала пам’ять загиблих героїв України, що віддали життя за свободу та незалежність нашої держави. День Соборності - це свято волевиявлення українського народу. Це символ прагнення єдності та свободи народу. Тому, і після ста років від дня славетних історичних подій, люди виходять на вулиці і говорять про важливість та значущість тих подій. На завершення мітингу до підніжжя пам’ятника Кобзарю поклали живі квіти.

22.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"