Меню
В Запорожье изменили правила получения социальной помощи

    Для всіх одержувачів державної допомоги нове десятиліття розпочалося з чергових новацій. В першу чергу зміни знову торкнулися пільг. Та варто сказати – вони позитивні. Так ще з жовтня 2019-го пільгова державна допомога надається двома способами – безготівковим і готівковим. І живі гроші мали право отримувати лише ті хто написав відповідну заяву в управління соцзахисту до 15-го жовтня. Тепер обмеження скасували.

А ще життя має спроститися для тих хто має вдома пічне опалення. Ці люди також зможуть одержати допомогу від держави в тій формі, в якій забажають.

 

    Та попри нові зміни, старі проблеми часто залишаються незмінними. Зокрема у цьому місяці багато людей й досі не отримали субсидій та інших виплат. Галина Остапенко (заступниця начальника управління соцзахисту населення Запорізької міськради) наголошує гроші мають надійти на картки вже найближчим часом. Ті ж хто одержує субсидії та пільги у безготівковій формі отримають їх за графіком після 18-го січня. Далі кошти з «Ощадбанку» надходитимуть на рахунки надавачів комунальних послуг за установленим переліком. Спочатку тепловикам, потім решта за гарячу воду, електро та газопостачання тощо. Якщо звісно враховуючи вартість опалення гроші не скінчаться ще на першому пункті.

14.01.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA