Меню
Жительница Запорожья делает жизнь соседей по дому невыносимой (ФОТО)

   Квартира будинку в самому центрі Запоріжжя перетворилася на філіал міського сміттєзвалища. На вході в оселю лежать цілі блокпости з непотребу, що збирає на смітниках місцева мешканка і несе додому. Це дуже обурює її сусідів на вулиці Шкільна. Сусід Павло каже - у двокімнатній квартирі його сусідки стільки мотлоху, що можна заповнити ним чи не половину площі міського сміттє звалища. Та якщо б у пенсіонерки навіть виникло бажання запросити гостей, цього фізично не можна зробити, адже гори сміття сягають стелі і крізь них не пробратися. Сусіди кажуть – така ситуація триває вже кілька років і влітку люди навіть не можуть відчинити вікна.

 

 

 

 

   Особливо потерпають ті хто живе поруч із жінкою. Та при цьому жінка не веде злиденного життя. За словами працівників керуючої компанії «Місто для людей», що опікується будинком, пенсіонерка завжди вчасно сплачує за комунальні послуги. І попри всі звернення людей управлінці нічого не можуть вдіяти з володаркою квартирного смітника, адже просто не мають відповідних повноважень. Так само безсилі і лікарі. За законом вони не можуть примусово відправити людину до психіатричного закладу, якщо на те немає її бажання чи судового рішення. Люди можуть звернутися до суду, адже окрім його рішення ніхто і ніщо не зможе вплинути на пенсіонерку, навіть якщо під вагою цього сміття їм на голову впаде стеля.

12.12.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на https://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"